Technology

Kadra Brazylii zbyt silna - porażka Korei Południowej w fazie pucharowej mundialu!

08.08.2023, 12:55 0 komentarzy
Kadra Brazylii zbyt silna - porażka Korei Południowej w fazie pucharowej mundialu!

Bardzo słabe spotkanie narodowej drużyny Korei Południowej - przegrana z brazylijską drużyną narodową rezultatem 1 do 4!

Rozgrywane obecnie mistrzostwa świata są niesamowite pod wieloma względami i nie da się tego ukryć. Za nami grupowe zmagania, a więc przyszła pora na to, co sympatycy futbolu kochają najbardziej. Chodzi oczywiście o fazę play off, gdzie przegrana eliminuje Cię z turnieju oraz marzeń o zdobyciu pucharu świata. Drużyna Polski poniosła klęskę w niedzielę z kadrą narodową Francji rezultatem 1 do 3 i odpadła z mistrzostw świata. To nie znaczy jednak końca doznań dla fanów futbolowych w Polsce, gdyż mundial nadal trwa. Warto z całą pewnością podziwiać poczynania zespołu narodowego Brazylii, gdyż ze spotkania na spotkanie wygląda dużo lepiej. Spotkanie 1/8 finału z kadrą Korei Południowej, gdzie zawodnicy drużyny Brazylii postanowili sobie urządzić strzelanie w pierwszej odsłonie było tego najlepszym przykładem. Już w 6. minucie strzelona została pierwsza bramka dla narodowego zespołu Brazylii, a jej strzelcem był Vinicius, który świetnie poradził sobie w polu karnym z obrońcami przeciwnika.

Pierwsza część była prawdziwą tragedią dla drużyny Korei Południowej. Szczególnie, że pierwsza połowa skończyła się prowadzeniem Brazylii wynikiem cztery do zera. Kolejne trafienia zdobywali Neymar, Richarlison a także Paqueta. Fani futbolu obecni na trybunach mogli być zadowoleni, gdyż mieli szansę oglądać istny popis reprezentacji Brazylii. Tempo tego meczu zdecydowanie opadło w drugiej odsłonie. Zawodnicy narodowej reprezentacji Korei Południowej skutecznie się bronili w momencie, kiedy gracze Brazylii starali się budować następne akcje. 15 minut przed końcem pojedynku narodowa reprezentacja Korei Południowej zdobyła bramkę honorową, która była ozdobą tego meczu. Na uderzenie z dystansu zdecydował się zawodnik drużyny narodowej Korei Południowej, a golkiper kadry Brazylii nie miał szans na skuteczną interwencję. Ostatecznie to starcie skończyło się rezultatem cztery do jednego dla zespołu narodowego Brazylii, która w następnej fazie zmierzy się z drużyną narodową Chorwacji. Stawką tego pojedynku będzie kwalifikacja do 1/2 finału mundialu i gwarancja walki o medal.

Zostaw komentarz